Wyszukaj:
 
 
 
 
 
 
 
 
Obecnie
   
 
O FIRMIE
 
Firma Alures Sp. z o.o. specjalizuje się w konstrukcjach aluminiowo-szklanych. Jesteśmy nowoczesną i doskonale zorganizowaną firmą, która dzięki zdobytym doświadczeniom w największych branżowych projektach w woj. podkarpackim oferujemy Państwu perfekcyjną obsługę i wykonanie.

Dewizą naszej firmy jest dokładność, terminowość i fachowość. Zawsze staramy się aby klient zadowolony z naszych usług, polecał nasze usługi innym klientom, dzięki czemu stale pozyskujemy nowych klientów w całej Polsce.
 
 Zobacz
 

Posiadamy własny nowoczesny zakład produkcyjny, w którym produkujemy elementy potrzebne do wykonania powierzonego projektu. Używamy sprawdzonych materiałów i rozwiązań, które z naszą pracą gwarantują perfekcyjne wykonanie zadania.

Naszym największym atutem są ludzie - Fachowcy, którzy znają branżę od podszewki, posiadają uprawnieniami budowlane pozwalające na samodzielne projektowanie oraz nadzór montażu na budowie - są fundamentem naszej firmy.
Państwo jako klienci jesteście naszymi pracodawcami. Dlatego chcemy dbać o poprawne stosunki z naszymi klientami i spełniać ich oczekiwania. Nasi klienci mają zapewnioną opiekę i doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji.

By uzyskać uznanie klienta, uczyniliśmy jakość sprawą priorytetową. Warunki dla wysokiej jakości chcemy zapewnić poprzez bardzo nowoczesny park maszynowy oraz szczegółową kontrolę jakości wyrobów, przeprowadzaną na każdym etapie procesu produkcyjnego. Na swoje wyroby oraz usługi udzielamy gwarancji na okres wielu lat.  
 Zobacz
Mamy nadzieję, iż przedstawiona przez nas oferta spełni Państwa oczekiwania i skłoni do nawiązania współpracy z naszą firmą.
Prezes Zarządu
Adam Ataman
 
   
   
WYNAJEM BILBORDÓW.PL Wyszukiwarka nośników billboardowych w Polsce - Twoja reklama na billboardzie.
 

© 2010 Alures.pl | Warunki prawne

 realizacja: easolution
czas na nowe rozwiązania reklamowe
Alures Sp. z o.o. - 36-040 Boguchwała, ul. Techniczna 2A, POLSKA,
tel: + 48 17 871- 13-13, fax: + 48 17 871- 16-11, NIP:817-186-16-62
Regon: 180000 Kapitał zakładowy: 100 000,00 PLN , e-mail
:alures@alures.pl